- Reklama -aktualne
DomůPre ženy4 nápady ako sa zabaviť s priateľkami v roku 2023

4 nápady ako sa zabaviť s priateľkami v roku 2023

-

Ľudia sú od prírody spoločenské bytosti. Niektorí z nás sú extroverti, iní introverti – no každý potrebuje niekam patriť. Pocit spolupatričnosti získame iba v spoločností ľudí, ktorí si nás vážia a my si vážime ich. Tieto dôležité vzťahy treba udržiavať. A ako? No predsa spoločne stráveným časom. 

Ak vás už nebaví chodiť do kaviarní, do kina, na prechádzku a robiť iné prvoplánové aktivity, prečítajte si nasledovný článok a inšpirujte sa.

  1. Šperky, ktoré vás spoja naveky

Vraví sa, že najdôležitejším šperkom v živote ženy je zásnubný prsteň. Prestaňme však žiť v minulosti. Spravte si s najlepšou kamarátkou výlet do zlatníctva a navzájom si vyberte šperk. Môžete sa spolu dohodnúť, aký typ šperku zvolíte, no konkrétny výber si nechajte pre seba. Potom si ich navzájom darujte. Šperk bude predstavovať vaše priateľské puto (ktoré niekedy vydrží dlhšie ako to manželské).

Nemusíte dokonca ani nikam chodiť – šperky si môžete pokojne vybrať z pohodlia domova. Ten pravý šperk nájdete aj na internete. Kliknite na zlatníctvo Amawell, ktoré vám ponúka ten najlepší výber.

  1. Čo tak pozrieť si seriál?

Vyberte si s kamarátkami seriál, ktorý bude baviť všetky a zorganizujte si príjemný večer na pohovke. Každý týždeň si pozrite jeden diel a hneď sa budete mať o čom rozprávať! Je to skoro ako knižný klub, len zábavnejšie. Už zostáva len spraviť pukance a môžete sa usadiť.

Táto aktivita je vhodná aj pre priateľky, ktoré nemajú možnosť sa často stretávať. Môžete bývať aj na druhom konci zeme, no seriál alebo film si spolu môžete pozrieť vždy. Dohodnite si čas a pustite si seriál naraz. Počas pozerania si môžete písať cez sociálne siete alebo si zavolať a zdieľať svoje pocity.

  1. Soundtrack priateľstva

Máte radi hudbu a ešte radšej ju zdieľate s najbližšími kamarátkami? Zorganizujte večer hudby a vytvorte spolu soundtrack vášho priateľstva. Každá z vás bude poverená výberom pesničky, ktorá čo najlepšie reprezentuje každú členku vašej skupiny. Potom sa stretnete, pesničky každá odprezentujete a vytvoríte veľký spoločný playlist. Výber pesničiek môže otvoriť rôzne nové konverzácie a na konci večera sa budete cítiť ešte bližšie.

Druhou možnosťou je ísť do starožitníctva a vybrať si náhodné zábavné platne alebo CD a pustiť si ich. Uvidíte, že sa spolu nasmejete. Ak chcete počúvanie posunúť na novú úroveň pozrite sa na produkty DS Audio.

  1. Spoločná starostlivosť o zdravie a krásu

Starostlivosť o svoje zdravie je krásny proces, o ktorý sa môžete podeliť aj s vašimi najbližšími kamarátkami. Choďte spolu na manikúru, pedikúru, čistenie pleti či do wellness centra. Nezabudnite si termín objednať tak, aby ste mohli byť počas celého procesu spolu. A čo tak zájsť si spolu na bielenie zubov alebo dentálnu hygienu do BA Clinik? Možností existuje mnoho – treba si len vybrať.

Foto: elements.envato.com

Must Read

- Reklama -PR článek