- Reklama -aktualne
DomůRady a TipyTipy na inšpiráciu pri zariaďovaní interiéru

Tipy na inšpiráciu pri zariaďovaní interiéru

-

Všetci chceme žiť v nádhernom, pohodlnom a pokojnom domove. Nezáleží na tom, po akom štýle túžite a aký máte rozpočet. Vždy môžete nájsť riešenie, ktoré vám bude úplne vyhovovať. V prvom rade si ale musíte ujasniť, čo presne chcete. A na to budete potrebovať veľa inšpirácie. Dnes si predstavíme zopár miest, kde nájdete to najlepšie pre vás a vašu rodinu.

Časopisy o bývaní

Môže to znieť trochu staromódne, ale v prvom rade by ste sa mali pozrieť do časopisov o bývaní. Sú ich plné trafiky, takže máte z čoho vyberať. Neuveríte tomu, ale podľa predajov sú dokonca obľúbenejšie ako módne časopisy. Získate s nimi nielen inšpiráciu pre domov, ale aj chuť do rekonštrukcie alebo stavbe nového domova.

Online inšpirácia na každom kroku

Ďalšou možnosťou je pochopiteľne internet. Online magazíny o bývaní ponúka mnoho článkov, kde nájdete obrovské množstvo inšpirácie. To ale nie je jediná možnosť na Instagrame alebo Pintereste uvidíte nádherné fotografie obývacích izieb, kúpeľní, spální i detských izieb. Stačí si vybrať, aký štýl chcete dosiahnuť vo svojom domove.

Zájdite sa mrknúť na výstavu

V Čechách sa organizujú pomerne malé výstavy, ale aj tam nájdete veľa inšpirácie. Pražský FOR HABITAT alebo brnenský MOBITEX vás zaplaví najmodernejšími trendmi z oblasti bývania. Ak chcete získať skutočne luxusný pohľad na vec, urobte si výlet do Talianska. V Miláne sa každoročne organizuje Salone de Mobile, na ktorom nájdete úplne všetko.

Poraďte sa s interiérovým dizajnérom

Nechať si poradiť od odborníka je niekedy to najlepšie, čo môžete urobiť. Pozrite sa na odporúčania a recenzie u daného človeka. Možno sa nezhodnete hneď s prvým. Experimentujte a možno nájdete niekoho, kto vám zariadi celý domov podľa vašich prianí. Po pár schôdzkach zistíte, že svoje peniaze nevyhadzuje z okna, pretože dizajnér prichádza s nápadmi, ktoré by vás nikdy nenapadli.

Must Read

- Reklama -PR článek