- Reklama -aktualne
DomůRady a Tipy3 tipy na originálny darček

3 tipy na originálny darček

-

Hľadáte originálny darček pre svojho blízkeho? Prečítajte si naše 3 tipy na originálny darček a nechajte sa inšpirovať.

Fotodarčeky

Fotografie nám pomáhajú pripomenúť si prežitej určitej udalosti, či už ide o svadby, promócie, rodinné stretnutia alebo spôsob, akým strieborné slnečné lúče dopadajú na zamrznuté jazero. Spomienky, ktoré nám fotoaparáty pomáhajú vytvárať zachytávaním momentov prostredníctvom fotografií sú večné. Tieto krásne chvíle si chceme zapamätať a preto je fotokniha či fotka na skle ideálnym darčekom azda pre každého.

Rýchla jazda

Odkedy boli vynájdené autá, ľudia premýšľali o nových a vzrušujúcich spôsoboch, ako ich riadiť. Či už zostavovali rýchlejšie autá, organizovali preteky z jedného mesta do druhého, alebo len brázdili cesty cez krajinu, ľudia boli obmedzení iba svojou predstavivosťou a chabými fyzikálnymi zákonmi. V priebehu rokov niektoré zážitky z jazdy skutočne prevyšovali ostatné.

Radosť, ktorú zažívame z rýchlej jazdy po diaľnici v našich autách, je viac-menej moderným vývojom. Pred vynálezom automobilov bola rýchlosť, ktorou sa ľudia mohli pohybovať, pravdepodobne obmedzená na rýchlosť koňa. Keď „stlačíte“ pedál, telom sa náhle vyplaví adrenalín, ktorý má mnoho účinkov: okamžite sa vám zvýši krvný tlak, rozbúši sa vám tep, zvýši sa telesná teplota a v končatinách pocítite jemné mravčenie. Tieto účinky sú pozorované u mužov aj žien, ale sú rozhodne výraznejšie u mužov. To je dôvod, prečo sa posadnutosť rýchlosťou bežne spája s testosterónom. Aj preto sú muži za volantom všeobecne považovaní za zbŕklejších a menej obozretných. Preto je adrenalínová jazda v športovom aute originálny darček najmä pre mužov.

Darčeky pre páry

Čas strávený spolu je dokonalým darčekom pre každý  pár od milovníkov vzrušenia až po gurmánov. Najlepšie darčeky pre páry sú aktivity, ktoré môžu robiť spolu a predmety, ktoré im pripomínajú ich obľúbené spomienky. Doprajte si so svojim partnerom pobyt v kúpeľoch, kde spolu zažijete množstvo spoločných procedúr nevynímajúc párové masáže. Alebo sa vydajte do zasnežených hôr, kde sa budete kúpať v kadi. Doprajte sebe a svojej polovičke originálny darček.

Obdarovať svojich blízkych nemusí byť vždy náročné. Len si ich pozorne všímajte a zistíte, čo by im spravilo najväčšiu radosť. Pri výbere fotodarčekov sa inšpirujte stránkou Onglazz.

Must Read

- Reklama -PR článek