- Reklama -aktualne
DomůRady a TipyDoprajte si biele Vianoce vďaka zasneženým vianočným stromčekom

Doprajte si biele Vianoce vďaka zasneženým vianočným stromčekom

-

Posledné roky je sneh na Vianoce v niektorých oblastiach Slovenska skôr výnimočnosťou. Tiež ho vídate už iba na starých fotografiách z detstva? Vianoce sa nám s rozprávkovo bielou krajinou skrátka spájajú, no netreba zúfať, ak snehu nieto. Zaobstarajte si zasnežený vianočný stromček a zimná pohoda zavládne aj u vás doma.

Stromček ako z lesa

Vianočný stromček je symbol Vianoc, a preto si rok čo rok dávame záležať na tom, aby bol štýlovo ozdobený a aby bolo po celý rok vďaka perfektnej domácej atmosfére na čo spomínať. Čo však v prípade, ak starý vianočný stromček pripomína skôr metlu a nepôsobí dostatočne reprezentatívne? Jednoducho mu treba nájsť vhodnú náhradu. Bolo by však na škodu siahať po klasických umelých vianočných stromčekoch, keď si môžeme v súčasnosti zaobstarať taký stromček, ktorý bude vyzerať ako práve prinesený z lesnej škôlky. Ak mu bude vetvičky zdobiť aj snehový poprašok, len ťažko uveríte, že nie je živý. Zasnežené stromčeky nás spájajú s prírodou, a preto sú také obľúbené. Pôsobia prirodzene a nežiadajú si veľa ozdôb, pretože ich zdobí samotný sneh. Čím prírodnejšie ladená domácnosť, tým väčšia šanca, že do nej zasnežený vianočný stromček zapadne. Vyzerá skvelo v kvetináči obalenom jutou, ale nič nepokazíte ani bežným stojanom. Hoci umelý zasnežený stromček vyzerá takmer ako živý, každému napadne, že sa tak len tvári, lebo sneh na vetvách by sa v interiéri v priebehu pár minút roztopil.

Čím zasnežený vianočný stromček ozdobiť? Hodia sa mu predovšetkým vianočné gule, sušené ovocie, drevené či slamené ozdoby, jutové mašle, umelé cencúle či figúrky zvierat. Aj vďaka nim bude pôsobiť prirodzene. V modernej dobe sa fantázii medze nekladú, a ak vám napadne umiestniť na zasnežený stromček umelé kvety, nikto vás súdiť nebude. Stromček sa má páčiť predovšetkým vám, nie módnym kritikom.

Zasnežené stromčeky aj v exteriéri

Pripadá vám nezvyčajné mať zasnežený stromček priamo v obývačke? Na stránkach mojvianocnystromcek.sk nájdete krásne umelé stromčeky v zasneženom prevedení. Ak realizujete vianočnú výzdobu aj pred vaším domom, určite do nej zakomponujte takýto doplnok. Exteriéru zasnežené vianočné stromčeky veľmi pristanú, ozdobené, vysvietené, ale aj holé. Budú tam hrdo stáť celé vianočné obdobie a elegantne vítať vaše návštevy. Ak vytvoríte skupinku zasnežených vianočných stromčekov rôznych výšok, tento mini lesík vás príjemne naladí, aj keď bude teplomer ukazovať nezvyčajne vysoké zimné teploty. Zasnežené vianočné stromčeky sa hodia do moderných domácností, do interiérov ladených v štýle vintage, provance, hygge. Nič vám to nehovorí? Zaobstarajte si jeden, aj keď sa vaša domácnosť nesie vo vašom vlastnom štýle. Pohľad na zasnežený vianočný stromček vo vás vyvolá pocity pohody a prenesie vás do detstva, keď ste sa každé Vianoce guľovali, robili v snehu anjelov a čakali po večeri pred domom, kedy konečne príde Ježiško. Kým zazvoní aj u vás doma, majte všetko pripravené.

Must Read

- Reklama -PR článek