- Reklama -aktualne
DomůRady a TipyHladko oholená pokožka alebo strnisko? Alebo čo je potrebné na získanie dokonalej...

Hladko oholená pokožka alebo strnisko? Alebo čo je potrebné na získanie dokonalej brady

-

Tak ako sa menia módne trendy, menia sa aj trendy v účesoch. A samozrejme, nie sú to len ženy, ale aj muži, ktorí v súčasnosti dbajú o svoj vzhľad. Koniec koncov, dnes nie je výnimkou, že človek navštívi svoje obľúbené holičstvo, ktoré poskytuje aj množstvo ďalších súvisiacich kozmetických služieb. Mnohí muži však stále dávajú prednosť možnosti jednoducho sa oholiť alebo si v prípade potreby vlasy kedykoľvek ostrihať doma. V takom prípade prichádza na rad klasický holiaci strojček, ktorý dnes ponúka naozaj veľké množstvo sofistikovaných funkcií.

Ako profesionál

Mnohí dnešní moderní muži dávajú prednosť dobre upravenej brade. Rozhodne nejde o klasické strnisko, ale o rafinovaný štýl. Najmä holičstvo vám to môže ponúknuť už dnes, ale ak ho z nejakého dôvodu nemôžete navštíviť práve teraz, určite je dobré nezostať úplne bez možností. Časopis Topmuz.sk sa zameral na test holiacich strojčekov, ktoré ponúkajú rôzne nadstavce. Tieto konkrétne nástavce ponúkajú rôzne typy zastrihávania, takže styling zvládne takmer každý. Ak si vyberáte holiaci strojček pre mužov, zamerajte sa na vlastnosti, ako je technológia holiaceho mechanizmu. Môže mať podobu:

  • Holiaci strojček na žiletky
  • Rotačný holiaci strojček

Obe technológie majú niečo spoločné, pričom systém čepieľok sa používa najmä pre mužov, ktorí chcú hladké oholenie. Rotačný systém potom často ponúka rôzne nadstavce, ktoré okrem holenia zvládnu aj zastrihávanie vlasov alebo úpravu fúzov. Planžetové holiace strojčeky sú vhodné pre mužov, ktorí majú citlivejšiu pokožku a po holení ju často podráždia.

Nezabúdajte na maličkosti

Pri výbere holiaceho strojčeka je však potrebné sledovať aj ďalšie parametre. Časopis TOPmuz.sk v tejto súvislosti uvádza najmä možnosť suchého alebo mokrého holenia. Podobne sa pozrite, či má byť holiaci strojček napájaný z batérie alebo zo siete.

Must Read

- Reklama -PR článek