- Reklama -aktualne
DomůPre ženyKeď leto znamená sandále na platforme

Keď leto znamená sandále na platforme

-

Sandále sú obuvou, ktorá sa nám nezameniteľne spája s letom, teplom a slnkom. My, ako ženy ich máme, doslova, v krvi, veď ako inak si možno vysvetliť to nadšenie z farebných remienkov, moderných podpätkov a štýlových dizajnových detailov? Nech si to vezmeme z ktorejkoľvek strany, zadovážiť si nové sandále, hoci aj v každej letnej sezóne, sa skrátka oplatí. A je už len na každej z nás, či dá prednosť krásnemu vzhľadu zvršku, pohodlnej stielke alebo trendovej podrážke. Mať všetko v jednom by bolo ideálne, ale nie vždy sa to dá. Vezmú Vás za srdce nízke sandále, vysoké sandále s opätkom alebo sandále na platforme?

Ako vlastne spoznáme platformu? Topánkou na platforme možno nazvať v podstate každú topánku s vyvýšenou podošvou a opätkom. Ten môže byť klasický alebo klinový. Inak tomu nie je ani pri sandáloch. Sandále na platforme sú veľmi praktické a milujú ich ženy s nižším vzrastom. To ale neznamená, že dámy obdarené väčšou výškou si ich nemôžu dopriať.

Sandále účelové a moderné

Sandále boli objavom už antických civilizácií, jednoduchá podošva, remienky okolo členkov či lýtok patrili v horúcich klimatických podmienkach medzi bežnú a účelovú obuv. Sandále dneška sú trochu inde, ale rovnako by mali byť účelové a žiada sa, aby boli aj moderné. Najobľúbenejšie sú modely v jednoduchých farbách, vyjadrujúce ženskú eleganciu, v lete sa však môžeme blysnúť aj žiarivejšie a pestrejšie.

Sandále na platforme dajú do popredia Vaše nohy

Zatiaľ čo v minulosti si ľudia obúvali topánky s vyvýšenou podošvou, aby sa nedajbože nezašpinili na prašných cestách, dnes si ich vyberáme z oveľa prozaickejších dôvodov. Jedným z nich je aj fakt, že čím sú topánky vyššie, tým pôsobí noha výraznejšie. Ukážte svoje sandále na platforme a ukážte svoje nôžky! Samotný podpätok pritom nemusí byť vysoký. Platforma nohu svojim spôsobom zoštíhľuje a preto je stále IN.

Nad outfitom, ktorý bude s Vašimi sandálkami ladiť, si tiež nemusíte lámať hlavu. Maxi šaty, minisukne, šortky, capri nohavice, platformové sandále Vás nesklamú. Stavte na klasickú koženú eleganciu alebo kvalitný syntetický materiál. Je tu leto a treba sa vyvetrať – aj s novými sandálmi. Asi najviac Vám bude túto voľnosť pripomínať vyvýšená podrážka z juty, s ktorou sa stretneme pri väčšine výrobcov letnej obuvi. Nebudeme napovedať, ale je to jeden z našich tipov, ako sa príjemne obuť do toľko očakávaných horúcich dní!

Must Read

- Reklama -PR článek