- Reklama -aktualne
DomůRady a TipySenná nádcha vie poriadne potrápiť organizmus. Bojujte s ňou pomocou účinného pomocníka...

Senná nádcha vie poriadne potrápiť organizmus. Bojujte s ňou pomocou účinného pomocníka s názvom Microsalt.

-

Senná nádcha je ochorenie, ktoré nie je života nebezpečné, no napriek tomu to nie je nič príjemné. Zbavte sa otravného slzenia očí, smrkania a sopľu veľmi ľahko. Receptom proti sennej nádche je microsalt.

Senná nádcha, ktorá síce nie je života nebezpečná, vie poriadne potrápiť ľudský organizmus. Tí, ktorí s ňou bojujú, dobre vedia o čom hovoríme. Ak patríte do tej skupiny, ktorá si myslí, že senná nádcha je alergia na seno, musíme vás vyviesť z omylu. Je to alergia na peľ, ktorá dáva organizmu a pľúcam zabrať. Toto ochorenie môžete poznať aj pod názvom polinóza alebo sezónna alergická nádcha. A práve preto, aby ste toto peľové obdobie prežili v poriadku dôležitá je prevencia, liečba nosovej sliznice ale aj regenerácia pľúc. V prípade, že si nie ste istí, či vás toto ochorenie trápi, prezradíme vám jeho základné príznaky a ako s ním najlepšie bojovať.

Najtypickejšie prejavy a príznaky sennej nádchy

Napriek tomu, že jej názov tomu nenapovedá, toto ochorenie je spojené najmä s jarným a letným obdobím, kedy po vonku poletuje zvýšené množstvo peľových zrniečok. Avšak prejaviť sa môže aj na jeseň, všetko záleží od toho, ktorý konkrétny alergén vám vadí. Poznáte najčastejšie príznaky tohto ochorenia?

Najčastejšie príznaky sennej nádchy

Úplne najtypickejším a najčastejším prejavom sennej nádchy je upchatý nos, svrbenia nosa či jeho začervenanie, intenzívne kýchanie a sopeľ. Toto zápalové ochorenie sa môže prejaviť aj začervenaním, opuchom a podráždenými očami. Taktiež medzi typické príznaky patrí aj dráždivý kašeľ, bolesť hrdla a svrbenie na ústnom podnebí.

Všetky vymenované príznaky nám znižujú kvalitu bežného života, zapríčiňujú bolesť hlavy, spôsobujú únavu a znižujú kvalitu spánku. Najmä z tohto dôvodu by ste alergické reakcie nemali podceňovať a mali by ste s nimi bojovať.

Účinná zbraň proti sennej nádche

Žiadnu chorobu by ste určite nemali ignorovať. A tak by to malo byť aj pri sennej nádche. Možno si niektorí z vás povedali, že s tým tak či tak nič nespravíte a po rokoch ste si na toto ochorenie tak nejako zvykli a pretrpíte ho. Avšak toto riešenie nie je ideálnym. Ignorovanie chorôb vo všeobecnosti neprináša nič dobré, napriek tomu, že senná nádcha sa nemusí zdať ako nebezpečné ochorenie, nenechajte ju bez povšimnutia.

Microsalt je ideálnym riešením, keď vás trápi senná nádcha

Určite nám uznáte za pravdu, že úľava od nonstop upchatého a podráždeného nosa, musí byť určite príjemná. Taktiež podráždenie nosa či očí nie je jediným príznakom sennej nádchy. Vie ju sprevádzať aj kašeľ, ktorý zase dáva poriadne zabrať pľúcam. Aby ste sa týmto nepríjemným stavom vyhli a podráždenie ukľudnili, poznáme ideálne riešenie.

Je ním Microsalt. Toto šikovné zariadenie je novodobým druhom soľnej inhalácie, ktorý sa hodí do každej domácnosti, v ktorej sa nachádzajú alergici. Suchá soľ má naozaj pozitívne účinky na organizmus človeka, okrem respiračných ochorení pomáha aj pri kožných problémoch či poruchách spánku. Toto šikovné zariadenie stačí pridať do vašej sauny či infra kabíny a počas príjemného oddychu sa zároveň liečite. Vďaka tomuto malému zariadeniu sa vaša sauna premení na soľnú inhalačnú miestnosť. Soľný aerosol sa vo vlhkom priestore rovnomerne rozloží do priestoru a vy ho bez veľkej námahy inhalujete. Vaše dýchacie cesty sa čistia, pľúca regenerujú a telo odpočíva.

V prípade, že doma vlastníte saunu alebo infra komoru, určite by ste mali zvážiť zakúpenie tohto šikovného soľného inhalátora. Microsalt je jednoduchý na použitie a jeho účinky sú blahodárne pre všetkých, ktorí trpia respiračnými ochoreniami, pre tých ktorí bojujú s kožnými ochoreniami či zápasia so zápalom dutín. Úľava prichádza naozaj hneď a boj so sennou nádchou bude oveľa jednoduchší.


Na sportovním magazínu sportli.sk přinášíme řadu rad a tipů na sport.


Must Read

- Reklama -PR článek