- Reklama -aktualne
DomůPre ženyPoďte konečne schudnúť, alebo si udržte svoju váhu v každom veku. Pomôže...

Poďte konečne schudnúť, alebo si udržte svoju váhu v každom veku. Pomôže vám PURE SLIMM

-

To, akú máme postavu, sa veľmi odráža na našom sebavedomí, ale aj na aktivitách, ktoré prevádzkujeme, na tom, ako vieme behať s našimi malými deťmi, či sa zadýchavame, či máme zdravotné problémy spojené s nadváhou… Aj ľudia, ktorí majú postavu štíhlu, s pribúdajúcim vekom pozorujú, že nie je ľahké si ju udržať. Či už chcete schudnúť výrazne, pár kilogramov alebo si chcete udržať aktuálnu postavu, pomôže vám prípravok PURE SLIMM chudnutie a detox, ktorý je novinkou na našom trhu.

Chudnutie vďaka vplyvu na tuky v tele aj tuky, ktoré jeme

Pokiaľ sa vám doteraz nedarilo schudnúť, možno za to mohlo to, že ste užívali prípravky, ktoré mali málo účinných látok, alebo sa nezameriavali na tuky získavané v aktuálnej strave a už usadené v tele zároveň. Vie to ale prípravok, ktorý si môžete kúpiť v klasickom balení, alebo na 3 mesiace s názvom PURE SLIMM chudnutie a detox (3 mesačná kúra).

PURE SLIMM001 bojuje s tukmi, ktoré už sú uležené vo vašom tele, aktivuje metabolizmus na rôznych fyziologických úrovniach, pretože odbúravanie tukov v tele sa deje rôznymi mechanizmami. Tiež funguje ako detox, pri ktorom sú zaťažené črevá, pečeň a obličky, preto sa o ne stará. Nabudí vás, preto je dobré užívať ho ráno a na obed s jedlom.

PURE SLIMM002 bojuje s tukmi, ktoré jete. Je špeciálnou kombináciou patentovaného nutraceutika Nutralga a glukomanánu. Nutralga je zástupcom nutraceutík, ktoré ovplyvňujú vstrebávanie cukrov a tukov cez jednotlivé enzýmy. Obsahujú látky, ktoré priamo zastavujú prácu enzýmov zodpovedných za štiepenie polysacharidov, takže z nich nemôžu vzniknúť cukry, ktoré sa potom menia na tuky. Glukomanán je jediná prírodná látka na podporu chudnutia uznávaná v EÚ.

Samotný produkt PRUE SLIMM chudnutie a detox aj mnoho informácií o ňom nájdete na puredistrict.sk.

Must Read

- Reklama -PR článek