- Reklama -aktualne
DomůRady a TipyOdmeňte deti a prekvapte ich výletom do obľúbenej Tatralandie

Odmeňte deti a prekvapte ich výletom do obľúbenej Tatralandie

-

Všetky deti, či už sú malé alebo väčšie, milujú zábavu, šantenie vo vode, najrôznejšie tobogány, atrakcie a šmykľavky. Prečo im teda nevykúzliť úsmev na tvárach a nedopriať im skvelé prekvapenie a odmenu za ich usilovnosť v škole v podobe pobytu v Tatralandii?

Ide o najväčší aquapark, ktorý môžete navštíviť celoročne a užiť si mnoho vodnej zábavy. V areáli nájdete 14 bazénov, z ktorých 10 je celoročne otvorených s morskou, termálnou aj čírou vodou. Vyskúšajte hneď 26 tobogánov, atrakcií a šmykľaviek. Dokonca vás tu čaká aj Keltský saunový svet. Kde inde načerpáte energiu a doprajete oddych svalom aj mysli, keď nie vo wellness Paradise pri masážach, zábaloch a kúpeľoch?

Podľa čoho vyberať ubytovanie, aby vám plne vyhovovalo?

Než sa rozhodnete po rezerváciu ubytovania Tatralandia, rozmyslite si všetko podstatné. Ak tu budete tráviť víkend, predĺžený víkend alebo napríklad celý týždeň s deťmi, možno budete chcieť ubytovanie, ktoré je Tatralandii čo najbližšie. Máte domáceho maznáčika a chcete ho zobrať so sebou. A čo strava? Chcete si variť sami, alebo si prajete polpenziu?

Páčiť by sa vám mohli Apartmány Maladinovo ***, ktoré ponúkajú celoročné ubytovanie v luxusne zariadených štúdiách a apartmánoch pre 2 – 7 osôb. Každá izba disponuje spálňou s manželskou posteľou, obývacím priestorom s gaučom a televízorom, kuchynským kútikom a kúpeľňou so sprchovacím kútom a toaletou. Sú tu ale aj mezonetové apartmány, v ktorých nájdete dve spálne a 8 z nich má aj súkromnú vírivku a saunu. V rezorte Apartmány Maladinovo nechýba detský kútik s hračkami, reštaurácia s barom a terasou, wellness s masážami, saunou alebo vírivkami. Dokonca tu fungujú aj pivné kúpele s neobmedzenou konzumáciou piva. Samozrejmosťou je Wi-Fi v celom objekte.

Pozrite sa na všetky apartmány Tatralandia, penzióny, chaty, rekreačné domy, vily, drevenice a ďalšie. Možnosti ubytovania vás určite nadchnú.


Malý aqua park si môžete urobiť aj sami doma na záhrade. Na top-bazeny.sk si môžete vybrať bazén, vodnú šmykľavku či vodné hračky a všetko čo k tomu patrí.


Must Read

- Reklama -PR článek