- Reklama -aktualne
DomůRady a TipyPo lete nám prichádza jeseň, ktorú treba trochu preslniť. Tak prečo nie...

Po lete nám prichádza jeseň, ktorú treba trochu preslniť. Tak prečo nie krásnym líčením?

-

Rovnako ako sa na zimu alebo leto hodia iné typy líčenia, aj na jeseň by sme sa mali nad svojim make-upom zamyslieť. Nielenže sa menia trendy, ale aj nároky na líčenie sú úplne iné. Tak si poďme spoločne predstaviť pár tipov na jesenné líčenie!

Ľahký make-up je základ
Úplným základom celého líčenia je použitie ľahkého make-upu, najlepšie urobíte, pokiaľ tekutý make-up zatvoríte na dno šuplíka a dáte prednosť ľahším BB krémom. Zabúdať by ste nemali na podkladovú bázu.

Riasenka, ktorá vás nezradí
K jeseni tiež patrí kúpanie, skôr už v krytých bazénoch, ale aj tak je skvelé mať po ruke vodeodolnú riasenku. Určite si viete predstaviť, ako by ste vyzerali, až by ste sa vynorili z vody a pod očami mali dva čierne fľaky. No, pozornosť by ste upútali určite.

Šťavnaté pery
Pokiaľ si nechcete lámať hlavu so zložitým líčením, vôbec nemusíte. Na jeseň sa hodia farby, tak prečo to nevyužiť napríklad nejakým farebnejším rúžom. Vaše pery získajú krásny šťavnatý vzhľad… Zaručujeme vám, že si vás všimnú nejedny mužské oči.

Nebojte sa farieb
Farby na jeseň patria. Určite sa teda nebojte farebných experimentov a s pokojným svedomím siahnite aj po takých farbách, ako je napríklad zelená, žltá alebo oranžová.

Must Read

- Reklama -PR článek