- Reklama -aktualne
DomůRady a TipyNa dosiahnutie výrazne mladšieho vzhľadu nemusíte podstupovať invazívne zákroky

Na dosiahnutie výrazne mladšieho vzhľadu nemusíte podstupovať invazívne zákroky

-

Takmer zázraky dokážu aj dermálne výplne v rukách šikovného dermatológa.

Zároveň, zatiaľ čo v prípade faceliftu sa jedná o vypnutie tváre ako takej, pri dermálnych výplniach môžete venovať každej časti tváre individuálnu starostlivosť.

Tekutý lifting, tj aplikácia dermálnych výplní, je bezpečná, bezbolestná metóda omladenia bez skalpelu. Doba rekonvalescencie tu trvá cca 7–10 dní, počas ktorých postupne miznú mierne podliatiny, následne je výsledok „finálny“.

O niekoľko rokov mladšie počas niekoľkých desiatok minút, bez skalpelu a dlhej rekonvalescencie

Zákrok trvá niekoľko desiatok minút, v prípade potreby je ošetrovaná oblasť znecitlivená lokálnou anestéziou. Na dosiahnutie finálneho stavu stačí spravidla 1 ošetrenie. Efekt trvá 9–18 mesiacov v závislosti od objemu a typu použitej výplne. Klienti buď podstupujú pravidelné doplnenie výplní cca 9 mesiacov po zákroku, alebo celé ošetrenie opakujú v časovom intervale 12-18 mesiacov.

Cena tekutého liftingu sa pohybuje od cca 14 000 Sk do cca 25 000 Sk v závislosti od množstva použitej látky. Spravidla platí, že s pribúdajúcim vekom je pokožka menej elastická, pribúda množstvo previsnutej kože a je tak potrebné aplikovať väčšie množstvo výplní, tj cena je vyššia.

Ihneď po zákroku môžete odísť domov, stopy po vpichoch je možné zakryť make-upom. Podliatiny však zmiznú spravidla do 10 dní po zákroku. Zároveň, na rozdiel od chirurgického faceliftu, v prípade tekutého liftingu odpadá pocit napnutej kože v dobe niekoľkých mesiacov po zákroku.

Mladší vzhľad v podaní profesionálov z Brandeis Clinic

Viac informácií o tekutom liftingu v podaní Brandeis Clinic – kliniky laserovej a korektívnej dermatológie pôsobiacej na Prahe 1 nájdete na tejto stránke. V prípade záujmu o konzultáciu vhodnosti tohto ošetrenia vo Vašom prípade využite formulár uvedený na vyššie uvedenej stránke. Samotný zákrok je možné podstúpiť už v rámci úvodnej konzultácie, tj stačí Vám 1 návšteva kliniky.

Must Read

- Reklama -PR článek