- Reklama -aktualne
DomůPre ženyZimné štylizácie pre každú ženu

Zimné štylizácie pre každú ženu

-


Zima nie je dôvod, aby ste nemohli vyzerať úchvatne. Nie je teda žiadnym prekvapením, že dámy túžia po premyslených štylizáciách. Tie, ktoré vyzerajú skvele a zároveň sú dostatočne teplé na to, aby sa v nich dalo chodiť bez strachu, že zmrznete. Objavte zimné štylizácie, v ktorých bude každá žena vyzerať skvele … a cítiť sa ešte lepšie.

Kúzlo jednoduchosti – každodenná štylizácia

Pravdepodobne nemáte každý deň chuť vytvárať zložité a komplikované štylizácie. Niet divu. Preto by ste mali mať vo svojom šatníku dobre vybraný set, ktorý sa bude hodiť na každodenné nosenie. Takýmto oblečením môžu byť džínsy a sveter. Ide o univerzálne oblečenie, ktoré bude dobré na stretnutie s kamarátkou, na nákupy alebo aj do práce. Zároveň Vám v nich bude pohodlne a budete sa cítiť slobodne. Najjednoduchšou štylizáciou na zimu sú džínsy v klasickom odtieni modrej. Táto farba sa ľahko kombinuje s ostatnými. Aby look nebol nudný, mali by ste sa rozhodnúť pre farebný sveter, napr. v odtieni medovej, tehlovej alebo Viva Magenta, teda cviklový odtieň vybraný spoločnosťou Pantone ako farba roka 2023. Všetky tieto farby oživia celú štylizáciu a prinesú trochu radosti do zimnej krajiny. Samozrejme, treba pamätať aj na topánky. Čižmy alebo členkové čižmy z https://wojas.sk/topanky-damske-clenkove-topanky budú dobrou voľbou. Ide o topánky, ktoré vďaka vysokým zvrškom udržia Vaše nohy v teple, zabránia padaniu snehu do topánok a budú aj estetickým doplnkom. Čižmy pekne zdôraznia tvar nôh a ak sú na vyššom podpätku, dokážu ich aj predĺžiť. Nevyberajte si však modely na ihličkovom podpätku, pretože na zľadovatenom chodníku či ulici sa v nich ľahko pošmykne. 

Sukňa a kabát

Plisované sukne sa túto zimu vracajú. Je to celkom zaujímavý návrat, ktorý stojí za to oceniť. Prečo? Pretože plisované sukne vyzerajú dobre na každej postave. To je ich veľká výhoda. V zime je lepšie staviť na modely strednej dĺžky, teda tzv. po kolená Ak sa v nich necítite pohodlne, môžete sa rozhodnúť aj pre sukňu do polovice lýtok, nie však dlhšiu – pamätajte, že ak je príliš dlhá, môže sa zašpiniť od snehu. Členkové čižmy budú skvelou voľbou k sukni. V ideálnom prípade by mali byť v odtieni čo najbližšom k sukni. Napríklad, ak máte sukňu zlatej farby, topánky by mali byť béžové alebo dokonca zlaté. Vďaka tomu bude celok pôsobiť harmonicky. K sukni si stačí obliecť klasickú košeľu alebo blúzku s dlhým rukávom a teplý kabát. Ide o veľmi jednoduchú štylizáciu, ktorá je zároveň univerzálna. V elegantnej sukni môžete vyraziť na vianočný večierok v práci alebo v škole Vášho dieťaťa. Môžete si ju zobrať aj na večeru u seba doma alebo na rodinnú večeru. Pohodlné bude aj vtedy, ak sa ich rozhodnete nosiť každý deň. Je to ozaj dobrá voľba, ak sa chcete cítiť žensky, no nechcete sa vzdať pohodlia a skvelého vzhľadu.

Must Read

- Reklama -PR článek