- Reklama -aktualne
DomůPre ženyAj rýchlovarné kanvice môžu byť umením. Poznáte dizajnovú kolekciu kuchynských spotrebičov De'Longhi?

Aj rýchlovarné kanvice môžu byť umením. Poznáte dizajnovú kolekciu kuchynských spotrebičov De’Longhi?

-

Rýchlovarné kanvice a hriankovače nemusia pôsobiť nudne. Oživte vašu kuchyňu dizajnovými kúskami z modernej a netradičnej kolekcie spotrebičov značky De’Longhi.

Kuchynské spotrebiče ako sú kávovary, hriankovače a rýchlovarné kanvice by vôbec nemali vyzerať nudne. Predsa len sú to spotrebiče, ktoré máte vo väčšine prípadoch vystavené priamo na kuchynskej linke a len málokedy ich schovávate.

Zabudnite na klasické a nudné prevedenie týchto spotrebičov a miesto toho siahnite po dizajnovej kolekcii De’Longhi. Dizajnová kolekcia De’Longhi si pripravila pre vás dokonalé a najmä kvalitné rýchlovarné kanvice, ktoré sa hodia do každej kuchyne.

Pýtate sa, čím sú také výnimočné? Nejde len o jeden produkt, na výber máte hneď z niekoľkých kolekcií špeciálnych dizajnových kúskov. Poďte sa s nami pozrieť na to aké skvosty môžu zdobiť vašu kuchynskú linku a zvelebiť váš domov.

Dizajnová kolekcia De’Longhi a ich rýchlovarné kolekcie

Hriankovače sú primárne určené na to, aby pripravili chutné hrianky, okrem toho však by však nikomu nemalo vadiť, že ešte aj dobre vyzerajú. A to isté platí aj keď sa jedná o rýchlovarné kanvice.

Značka De’Longhi si túto skutočnosť veľmi dobre uvedomuje, a tak prišla s myšlienkou, kde okrem povestnej kvality pridala ich výrobkom aj neskutočný a výnimočný dizajn. Pozrite sa ich neobyčajné a krásne raňajkové kolekcie.

Kolekcia Brillante

Raňajkové kolekcie Brillante sú poctou k šperkárskemu umeniu. V ich prevedení odzrkadľujú precíznosť a lesk presne tak ako sa lesknú diamanty na tých najcennejších šperkoch.

Tieto rýchlovarné kanvice by ste nemali nazývať kuchynským spotrebičom ale výtvarným umením. A zároveň je to dôkaz, že De’Longhi neustále posúva hranice tvorivosti pri výrobe produktov.

Táto kolekcia je pre všetkých, ktorí majú radi extravaganciu, honosnosť a chrómové detaily. Táto kolekcia je elegancia saba o sebe a jej celok vytvára zmes klasiky a moderny.

Kolekcia Argento Flora

Kolekcia Argento Flora je inšpirovaná tými najkrajšími kvetmi, ktoré na prechádzke prírodou nájdete. Nejedná sa však o kvetinové vzory, krása a elegancia sa odráža v tvare a farbe kuchynského spotrebiča.

Táto rada kombinuje jemné pastelové farby s elegantným dizajnom. A vďaka nádherným farbám a jemnému prevedeniu vnesie do vášho interiéru sviežosť, ľahkosť a klasiku.

Na výber máte rôzne farebné prevedenia – ružové ako jemná pivonka, jazmínovo bežovú, exotickú modrú ako agava či nežnú mint farbu.

Kolekcia Icona Vintage

Medzi precízne talianske produkty značky De’Longhi patrí aj kolekcia Icona Vintage. Icona Vintage sa vyznačuje presne takými vlastnosťami ako je Taliansko samotné. A to konkrétne neskrotná temperamentnosť, fantázia a nebojácnosť.

Pomenovanie vintage hovorí o niečom cennom a tieto predmety sú úzko prepojené s minulosťou. A presne tak vyzerajú aj rýchlovarné kanvice z tejto raňajkovej kolekcie.

Táto kolekcia očarí najmä tých, ktorí milujú dizajn prepracovaný do posledného detailu. Rýchlovarné kanvice, kávovary a hriankovače Icona Vintage kombinujú farby kože a kvalitného dreva, ktoré spolu s chrómovým telom vyzerajú božsky.

Okrem vyššie spomenutých kolekcií nájdete v ponuke De’Longhi aj kolekcie ako Distinta a jej rôzne prevedenia, Ballerina či Icona a jej rôzne štýly. Všetky tieto produkty v sebe skrývajú niečo výnimočné a určite ozvláštnia interiér vašej kuchyne.

Okrem toho, že tieto spotrebiče veľmi dobre vyzerajú, sú vyrobené z naozaj kvalitných materiálov. Kvalita, funkčnosť a netradičný dizajn, to všetko v sebe spájajú dizajnové kolekcie De’Longhi.

Must Read

- Reklama -PR článek