- Reklama -aktualne
DomůRady a TipyStopercentne bezpečné žehlenie všetkých druhov materiálov s parným generátorom Braun

Stopercentne bezpečné žehlenie všetkých druhov materiálov s parným generátorom Braun

-

Čo vám napadne ako prvé pri slovíčku žehlenie? Väčšina ľudí si povzdychne, prekrúti očami, alebo povie, že patrí medzi ich najmenej obľúbené domáce práce. Samozrejme, existujú aj výnimky. Avšak tých, ktorí žehlenie majú radi, je podstatne menej. Dôvodov je mnoho a jedným z nich je aj to, že ľudia vo všeobecnosti nevedia, pri akej teplote žehliť rôzne textílie a boja sa ich poškodenia. 

Avšak tento problém sa dá jednoducho, rýchlo a ľahko vyriešiť, ak je súčasťou vašej domácnosti žehlička s parným generátorom. Zaujme technologickými vychytávkami, kompaktnosťou i atraktívnym dizajnom.

Parný generátor si poradí so všetkými textíliami bez najmenšieho zaváhania

Nie každý je znalcom textílií a vie, ako sa majú prať a žehliť. Pri citlivých materiáloch sa však experimenty nevyplácajú. Je pravda, že každý kúsok oblečenia má na sebe visačku so symbolmi, ako sa o ne správne starať. Avšak mnohým pri nosení prekážajú, pretože nepríjemne šteklia a jednoducho ich odstrihnú. Patríte do tejto kategórie? Potom si môžete správnu teplotu žehlenia iba tipnúť.

Neplatí to však v prípade, že máte k dispozícii parný generátor značky Braun. Ten disponuje inteligentným systémom iCare a režimom Eco. Systém iCare chráni vaše oblečenie pred poškodením a je určený pre všetky druhy látok. S týmto režimom sa môžete do žehlenia pustiť okamžite a bez najmenšieho zaváhania, pretože je určený pre všetky druhy látok.

Čerešničkou na torte je, že pri žehlení parným generátorom nemusíte čakať na nahriatie a ani ochladenie žehliacej plochy. Idete žehliť jemnú látku, alebo sú vaše šaty iba mierne pokrčené? Oceníte režim Eco. S týmto režimom šetríte čas, energiu i financie, pretože bežné žehličky si nie vždy poradia s citlivými textíliami bez poškodenia.

Zamilujete si aj ďalšie funkcie žehličky s parným generátorom

Okrem toho, že parný generátor chráni inteligentným nastavením teploty aj tie najjemnejšie textílie, má niekoľko ďalších predností. Najvýkonnejší parný generátor Braun CareStyle 7 bol zhotovený tak, aby vám ušetril čas a zároveň bolo oblečenie dokonale vyžehlené. V porovnaní s bežnou naparovacou žehličkou to zvládnete dvakrát rýchlejšie.

Žehliaca plocha je klzká v každom smere, vrátane toho dozadu, a nezastavia ju žiadne prekážky, teda gombíky, zipsy či ťažko dostupné švy. Ak máte doma malé deti, žehlička môže byť pre ne zaujímavým, ale aj nebezpečným predmetom na skúmanie. Nebezpečenstvo minimalizuje skutočnosť, že žehličku stačí zatlačiť do stanice a je automaticky uzamknutá.

Žehlička s parným generátorom zaujme aj kompaktným dizajnom. Po žehlení jednoducho celý systém vezmete a uložíte tam, kam potrebujete. Samozrejme, je ľahká a má ergonomicky tvarovanú rukoväť, čiže pri žehlení nemusíte vyvíjať námahu navyše.

Riešením môže byť aj naparovacia žehlička 

Naparovacia žehlička Braun môže byť alternatívou parného generátora. Je dostupná vo viacerých modeloch. Líšia sa, napríklad výkonom či technologickými vychytávkami. Môžete si vybrať presne to, čo potrebujete, na základe svojich preferencií.

Napríklad najvýkonnejšia naparovacia žehlička TexStyle 9 disponuje žehliacou plochou FreeGlide 3D umožňujúcou pohyb do všetkých strán. Nechýba jej ani inteligentný systém ochrany textílií, pretože je vybavená nastavením bezpečnej teploty pre všetky druhy látok. Špička v tvare trojuholníka zaistí, že sa dostane aj do ťažko prístupných záhybov.

Aké sú ďalšie funkcie najvýkonnejšej naparovacej žehličky Braun? Tak napríklad umožňuje vertikálne naparovanie, automaticky sa vypína, voda sa dopĺňa jednoducho a vďaka systému Anti drip sa nemusíte báť ani mokrých škvŕn na oblečení, pretože zabraňuje odkvapkávaniu vody.

Must Read

- Reklama -PR článek