- Reklama -aktualne
DomůPre ženyEko plienky ocenia vaše deti aj planéta

Eko plienky ocenia vaše deti aj planéta

-

Povedať, že eko plienky zachraňujú planétu, nie je zas až tak veľkým zveličením. Spočítajte si, koľko vaše dieťatko za svoj dojčenský a batoľací život spotrebuje plienok a zistíte, že ak prejdete na ekologické plienky, naozaj pre planétu a ekológiu veľa urobíte.

Chcete, aby našu plantu zažilo krásnu aj vaše dieťa. Začnete sa o to zaujímať už od narodenia dieťatka. Veľkým pomocníkom sú napríklad eko plienky. Vďaka nim neprodukujete každodenne obrovské množstvo nerecyklovateľného odpadu, ale odpad kompostovateľný. Technológie pokročili a čo nebolo ešte pred pár rokmi na trhu dostupné, teraz kúpite, dokonca bez extrémne vyšších nákladov. Eko produkt, akými sú napríklad Moltex plienky, pritom nie sú šetrné iba k životnému prostrediu, ale aj k pokožke a k celkovému zdraviu vášho dieťatka.

V čom sú detské eko plienky iné?

Eko plienky sa vyrábajú bezchlórovou technológiou a neobsahujú zvyšky tejto chemickej dráždivej látky. Sú bez ftalátov, bez parfumácie aj bez latexu. Vďaka tomu sú antialergické a nespôsobujú kožné problémy vplyvom alergických reakcií. Neobsahujú ani PVC, vďaka čomu sú viac vzdušné a súčasne biologicky odbúrateľné.

Nebojte sa, eko plienky nie sú menej funkčné

Vyskúšajte napríklad veľmi kvalitné Montperi plienky. Tieto kvalitné eko plienky sa vyrábajú pre deti všetkých veľkostí, od 2 kg až po 25 kg. Ponúkajú rovnaký komfort pre rodičov a pre dieťa ako rôzne propagované konvenčné značky. K tomu ale veľa výhod, vrátane ekologickosti. Majú kvalitné absorpčné jadro a nepretekajú. Nechýbajú dokonca ani moderné indikátory vlhkosti. Sú mäkučké, vrátane gumičkových častí, a deti netlačia. Deti si zaslúžia to najlepšie a eko plienky im to vedia poskytnúť.

Vyššia cena eko plienok je len mýtus

Mnoho rodičov si myslí, že eko plienky sú výrazne drahšie a nebudú si ich môcť dovoliť. To je však iba mýtus a ceny sú zrovnateľné z bežnými plienkami. Naviac ušetríte za rôzne krémy na zapareniny, pretože pokožka dieťatka na eko plienky reaguje omnoho lepšie. Eko plienky sú tiež pripravené na to, aby ste dieťatko učili jednoducho na nočník a čo najskôr ho odplienkovali.

Must Read

- Reklama -PR článek