- Reklama -aktualne
DomůRady a TipyNová metóda BELATHENA sa stará o redukciu vrások okolo očí a úst....

Nová metóda BELATHENA sa stará o redukciu vrások okolo očí a úst. Je možné využitie pre tehotné a dojčiace ženy a o čo presne ide?

-

Redukcia vrások okolo očí a úst patrí medzi najčastejšie požiadavky v estetickej medicíne. Okrem injekcií botulotoxínu, výplní na báze kyseliny hyalurónovej, mikroihličkovania či najrôznejšej prístrojovej techniky má estetická medicína novinku! Vankúšiky BELATHENA, ktoré efekt po prekonanom estetickom ošetrení prehĺbia a predĺžia, zároveň ale tiež fungujú ako účinná prevencia vzniku vrások! A to v pohodlí Vášho domova! A pozor, môžu si ich dopriať aj tehotné a dojčiace!
BELATHENA vankúšiky majú na svojom povrchu unikátne mikroihličky z čistej hyalurónovej kyseliny a sú určené pre domácu mezoterapiu pleti v okolí očí a úst. Výhodou je, že hyalurónová kyselina je z časti zosieťovaná, čo predlžuje výsledný estetický efekt.

Ďalšou výhodou je to, že množstvo hyalurónovej kyseliny v BELATHENA vankúšikoch je vysoké. Jeden vankúšik (určený napr. na kútik jedného oka) obsahuje 35 miligramov hyalurónovej kyseliny, čo je naozaj veľa.

Vankúšiky BELATHENA s hyalurónovou kyselinou môže používať každá žena (aj muž) v pohodlí svojho domova. Aplikácia je nebolestivá, vankúšiky sa priložia na pokožku a jemne sa pritisnú. Tvar mikroihličiek umožňuje prienik hyalurónovej kyseliny do hlbších vrstiev pokožky a tým zaisťuje vysoký stupeň hydratácie.

Vankúšiky sa aplikujú 1x týždenne. Je potrebné ich na pokožke ponechať po dobu minimálne 5 hodín (ideálne cez noc), aby sa hyaluronová kyselina z mikroihličiek úplne vstrebala.
Jedno balenie BELATHENA obsahuje 4 páry vankúšikov a vystačí Vám tak na 4 týždne (1 mesiac) ošetrenia.

Opakovaným používaním BELATHENA vankúšikov dochádza k redukcii jemných vrások či k prevencii ich vzniku. Po prekonanom estetickom ošetrení botulotoxínom, výplňami na báze kyseliny hyalurónovej, apod. môžete tiež očakávať prehĺbenie a predĺženie účinku! Najlepšie výsledky dosiahnete, ak budete túto mesačnú kúru opakovať aspoň 2x do roka.

BELATHENA vankúšiky preukázateľne zvyšujú hydratáciu a tonus pleti a tým podporujú naše snaženie o redukciu jemných vrások. Ich cena sa pohybuje okolo 3.000,-Sk za mesačnú kôru.

„Z osobnej skúsenosti môžem potvrdiť, že výsledný efekt stojí zato. Prínos je nielen v redukcii vrások, vankúšiky je možné tiež využiť v rámci „estetickej prípravy“ pred dôležitým spoločenským stretnutím. Vankúšiky tiež dokážu obmedziť tzv. „únavové vrásky“, ktoré sa väčšinou objavujú práve po celodennom vypätí“, vysvetľuje MUDr. Milena Vojtíšková s AURUM AESTHETIC CLINIC.

Treba upozorniť na jednu praktickú skúsenosť: bezprostredne po zložení vankúšikov z pokožky (najčastejšie ráno) býva pokožka mierne „nabobtnalá“, čo je dôsledok intenzívnej hydratácie spôsobenej vysokým množstvom hyalurónovej kyseliny vo vankúšikoch. Do 24 hodín dôjde k vstrebaniu vysokého množstva podanej hyalurónovej kyseliny do hlbších vrstiev a pokožka tak zostane hydratovaná a prirodzene vypnutá. Preto si aplikáciu vankúšikov naplánujte 1 až 2 dni pred dôležitou udalosťou.

Jedná sa o účinnú domácu starostlivosť po estetickom zákroku, ktorá predĺži a prehĺbi účinok po aplikácii botulotoxínu, výplniach či po ošetrení prístrojovou technikou. Nielen pre mladšie ženy (aj mužov) potom tiež funguje ako účinná prevencia vrások. Pre vyťažených ľudí potom ako rýchly efektívny spôsob ako pomôcť svojej pleti pred dôležitou životnou udalosťou. Je to tiež jedno z mála ošetrení, ktoré si môžu dopriať aj tehotné a dojčiace ženy.

Must Read

- Reklama -PR článek