- Reklama -aktualne
DomůPre ženyOznámenie o novom e-maile alebo telefonovanie s hodinkami?

Oznámenie o novom e-maile alebo telefonovanie s hodinkami?

-

Nič z toho už nie je vzdialenou budúcnosťou. Naopak, smart hodinky sú tu s nami. Napriek všetkým moderným výdobytkom takýchto hodiniek je však po klasike stále vysoký dopyt. Prečo je to tak? Čo majú klasické hodinky do seba, pokiaľ si na nich nemôžeme v 21. storočí prečítať správy?

Tradícia nadovšetko

Nielen značka Daniel Wellington má svoju históriu. Stojí za nimi príbeh a dlhé roky poctivej práce, ktorá sa odrazila práve v uctievaní tej-ktorej značky a najmä v kvalite hodiniek. Také spojenie je žiaduce a je radosť vlastniť také hodinky. A tiež ide najmä o prestíž.

Hodinky ako symbol

Spoločenský status sa už dlho spája aj s drahými hodinkami a konkrétnymi značkami. Je mnoho ľudí, ktorí si drahé a krásne hodinky kúpia práve kvôli prestíži. Aj keď čas budú stále sledovať na mobile. Smart hodinky môžu klasické hodinky nahradiť, ale nenahradia rokmi overenú klasiku.

Nikdy nevyjdú z módy

Ruku na srdce. Alebo na svoj súčasný smartfón. Kedy ste ho naposledy aktualizovali? Vymenili za najnovšie trendy model? Smart hodinky sú napojené na smartphone, a aj v ich prípade musíte ísť s dobou.
Analógové hodinky nepotrebujú žiadne update-y, a za niekoľko desiatok rokov, kedy ich možno odovzdáte svojim potomkom, budú stále aktuálne. Pokiaľ ich hodnota ešte nestúpne.

Stačí sa pozrieť na design súčasnej ponuky hodiniek. Napríklad dlhodobo najpredávanejšia kolekcia obľúbenej značky Daniel Wellington, Classic St. Mawes a Shefield, čerpajú aj z vintage designu. Kombinácia jednoduchého ciferníka a vkusných kožených remienkov, ktoré si navyše môžete meniť podľa nálady, nie je ohrozená súčasnými trendmi.
Univerzálnosť takéhoto designu vám navyše zaručí, že kamkoľvek si klasické hodinky vezmete, neurobíte krok vedľa.

Pre zobrazenie komentárov sa musíte prihlásiť.

Must Read

- Reklama -PR článek