- Reklama -aktualne
DomůPre ženyVlasy sú vizitkou žien. Dávame si záležať na ich vzhľade aj zdraví...

Vlasy sú vizitkou žien. Dávame si záležať na ich vzhľade aj zdraví a samozrejme si potrpíme aj na slušivom účese

-

Ak hľadáte inšpiráciu na účesy vhodné na akékoľvek obdobie, ste tu správne. Do dnešného článku sme pre vás ukryli malú fotogalériu plnú inšpirácie na krásne a jednoduché účesy. Určite si medzi nimi vyberiete!

Nedbalá jednoduchosť
Keď sa ponáhľate a nechcete tráviť hodiny pred zrkadlom alebo si len chcete vlasy rýchlo zopnúť pri varení, aby vám nepadali do jedla, nie je nič jednoduchšie, než ich stiahnuť do nedbalého drdolu. Ten môžete zaistiť gumičkou alebo pre lepší efekt tyčinkami v štýle Japonska.

Klasika, ktorá nesklame
Ďalším jednoduchým a rýchlym účesom je klasický vrkoč. Vlasy rozdelíte do troch prameňov a zapletiete ich do jedného vrkoča. Obdobou tohto účesu je francúzsky top, ktorý sa mýli z vrchu hlavy pomocou špeciálneho francúzskeho štýlu pletenia. Nie je to ale nič zložité a výsledok je dych vyrážajúci.

Elegantný drdol
Do práce, na rande, na pracovný pohovor alebo pokojne na nákupy s kamarátkou – elegantný drdol je jasnou voľbou. Pristane každej žene. Jeho tvorba už je trochu náročnejšia, ale s použitím šikovných pomôcok to čoskoro dostanete do ruky. Drdoly vyzerajú veľmi elegantne a odhaľujú krk, čo muži milujú. Drdol si môžete vyčesať hore.

Skvele však vyzerá aj drdol sčesaný dole, ozdobený napríklad pleteným vrkôčikom.

Aj obyčajný cop môže vyzerať dobre
Čo urobíte, keď potrebujete vlasy na chvíľu „upratať“ z cesty? Presne tak – siahnete po gumičke a stiahnete ich do copu. Aj na tento účes sa môžete v lete spoľahnúť. Jeho klasická a najjednoduchšia podoba sa hodí na doma alebo na nákupy.

Keď budete chcieť dosiahnuť elegantnejší look, môžete si cop vyčesať hore. Razom budete pôsobiť viac ležérne. Vyčesané vlasy sa vám zároveň nebudú lepiť na krk.

Krátky strih
Ak sa nebojíte zmeny a chcete si všetko uľahčiť zvoľte krátky zostrih. Ten vôbec nemusí pôsobiť nudne! Existuje toľko zaujímavých strihov, ktoré môžu pôsobiť elegantne aj nedbalo. Stačí si iba vybrať!


Doprajte si kráľovskú starostlivosť a vyberte si ten najlepší fen na vlasy presne pre Vás.


Must Read

- Reklama -PR článek