- Reklama -aktualne
DomůZdravieOčista zvnútra i zvonku

Očista zvnútra i zvonku

-

Aj napriek uponáhľanej dobe, v ktorej žijeme, začali ľudia myslieť viac na svoje zdravie po preventívnej stránke. Preto sa snaží telo zbaviť škodlivých látok a kompletne ho tak detoxikovať.

Detoxikácia organizmu nás dokáže zbaviť plesní, nepríjemných kvasiniek a ďalších ťažkých kovov. Dodá vám novú energiu a zlepší kvalitu vašej pleti. Zároveň celý proces prospeje pečeni, obličkám aj krvi. Vďaka detoxikácii môžete predchádzať migrénam, pomáha v liečbe bolestí chrbtice a kĺbov. Odplavenie toxínov pôsobí priaznivo aj na Vašu myseľ. Posilníte preto aj svoje psychické zdravie.

Ak zanedbávame očistu tela, vystavujeme sa mnohým ochoreniam. Baktérie napádajú náš tráviaci trakt az neho sa postupne dostávajú do celého tela. Naše orgány časom slabnú. Od vnútorných ochorení sa odvíja následne aj ochorenie viditeľné na pohľad. Ako napríklad problematická pleť, alergie, migrény, celulitída či rednúce vlasy. Ak prijímame neustále škodlivé látky a ak ich neodplavujeme z tela von, môže dôjsť k upchatiu hrubého čreva a tým aj k jeho rakovine. Prečistenie tráviaceho traktu a odplavenie škodlivých látok obnoví správne funkcie Vašich orgánov.

Prírodnou cestou

Počas detoxikácie by ste mali dbať na pitný režim, kedy sa odporúča vypiť skutočne denne najmenej 3 litre tekutín. V čase, keď budete zbavovať telo škodlivín, je vhodné zapojiť do jedálnička viac ovocia a zeleniny. Naopak vynechať by sme aspoň počas kúry mali údeniny, sladkosti, bielu múku a mäso. Kuracie mäso si však dopriať môžete.

Aj niektoré potraviny Vám môžu pomôcť s upratovaním vo Vašom tele. Patrí medzi ne napríklad cesnak, zelenina, surové ovocie a zázvor. Zázvor dokáže škodlivé toxíny vylučovať z tela vďaka potu a moču. Cesnak čistí krv a odstraňuje z nej tuky. Samy o sebe sú detoxikačnými potravinami napríklad brokolica, karfiol a červená repa. Surové ovocie ako napríklad hrušky, jablká, pomaranče, broskyne a ananás obsahujú, obsahuje látky dôležité na detoxikáciu. Ide o vitamín C, vlákninu, antioxidanty a beta karotén.

V jednoduchosti je krása

Ak nedokážete myslieť denne na to, čo presne máte zjesť a ktoré že potraviny sú detoxikačné, môže Vám všetko uľahčiť nejaký z detoxikačných prípravkov, napríklad prodetox. Veľakrát tak aj ušetríte. Prípravok prodetox Vám môže pomôcť v kompletnej očiste Vášho tela. Vyčistí Vašu tráviacu sústavu, posilní Vašu imunitu, podporí trávenie a napomáha aj pri chudnutí.

Ide o nápoj s chuťou pomarančov obsahujúci okrem iného prírodnú rozpustnú vlákninu, ktorá podporuje trávenie. Dôležitou súčasťou je tiež prírodný íl na odplavenie škodlivých látok z tela a na upokojenie čriev. Klinicky preverené baktérie Lactospore sú probiotikom, ktoré udržujú v rovnováhe črevnú mikroflóru. Aj tieto priateľské baktérie sú v nápoji obsiahnuté.

Prodetox

Výhodou nápoja je jeho veľmi jednoduchá príprava. Vrecko s granulami rozpustného nápoja stačí zaliať vodou a vypiť hodinu pred jedlom. V prvom rade Vás prekvapí príjemná chuť pomarančov, v druhom rade skoro hodinový pocit nasýtenia. V jednom balení prípravku prodetox nájdete 30 sáčkov, ale už po štrnástich dňoch užívania sa zbavujete približne troch kilogramov škodlivých látok. Nezabúdajte tiež na pitný režim. Ten je dôležitou súčasťou kompletného prečistenia tela.

Prodetox objednávajte tu!

TIP: skúste využiť zľavový kupón „100dolu“ – ušetríte 4 EUR

Hor sa k zdravším zajtrajškom

Nech už si vyberiete akýkoľvek variant, celému očistnému procesu Vášho tela i mysle venujte aspoň 30 dní. Samozrejme čím dlhšie budete kúru dodržiavať, tým lepšie sa budete cítiť. Vaše telo pocíti nový príval energie. Už nebudete neustále unavení.

Ak trpíte bolesťami hlavy, aj tie môžu vplyvom detoxikácie razom odznieť.

Ak začnete s detoxikáciou Vášho organizmu, nezľaknite sa v prípade, že objavíte pár nových uhríkov. Vydrží vám približne týždeň. Potom bude Vaša pleť zdravšia a rozžiarená.

Starajte sa o svoje telo a chráňte ho. Za celkové prečistenie Vám poďakuje.

Must Read

- Reklama -PR článek