- Reklama -aktualne
DomůPre ženyTento ponorný mixér nesmie chýbať vo vašej domácnosti

Tento ponorný mixér nesmie chýbať vo vašej domácnosti

-

Ponorný mixér s nadstavcami, ktoré umožňujú nekonečné možnosti mixovania, sekania, mletia či krájania, môže byť realitou aj vo vašej domácnosti.

Možno ešte niekoľko rokov dozadu ste si aj vy pod pojmom ponorný mixér predstavili kuchynského pomocníka s jedným či dvoma nadstavcami, ktorý pokrm zmixuje a pomôže s nasekaním cibule či zeleniny.

Dnes je realita úplne iná a tyčový mixér sa dostáva na úroveň, o ktorej sa gazdinkám kedysi ani len nesnívalo. Z prípravy pokrmov urobí nezabudnuteľný zážitok a značne skráti čas potrebný na varenie obeda či večere. 

Ak si chcete prípravu jedla maximálne spríjemniť, tyčový mixér Braun MultiQuick je ideálnou voľbou. Ocení ho každý, kto si pripravuje jedlo sám – profesionáli, ale aj všetci tí, pre ktorých je varenie srdcovou záležitosťou alebo, naopak, nutnosťou.

5 dôvodov, prečo si zamilujete ponorný mixér Braun MultiQuick 

Ponorný mixér Braun MultiQuick je výnimočný a to z viacerých dôvodov. Jedným z nich je to, že disponuje najväčším systémom nadstavcov. Vďaka nim sa príprava jedál dostáva na úplne inú úroveň. Prečo si tento tyčový mixér obľúbite aj vy?

Môžete si vybrať z troch modelov

Ponorný mixér Braun MultiQuick je dostupný v troch modeloch. Dôvod je jednoznačný – kombinácia rôznych výkonov, technológií a príslušenstva umožňuje vybrať si každému presne to, čo potrebuje. Tvorcovia tohto ponorného mixéra mali pri jeho tvorbe na zreteli štyri kritériá a to všestrannosť, dizajn, kvalitu a inováciu.

Braun MultiQuick 7 charakterizuje intuitívne ovládanie rýchlosti a sily. Navyše je dostupný aj v bielom prevedení. Braun MultiQuick 9 má zaslúžene prívlastky, ako najvýkonnejší a najlepší ponorný mixér značky Braun.

Vďaka pestrej palete nadstavcov s ním v kuchyni zvládnete všetko

Aj príprava najjednoduchšieho pokrmu vyžaduje, napríklad sekanie cibule, zeleniny či mixovanie pyré alebo polievky na krémovú konzistenciu. Nehovoriac o zložitých receptoch. Nadstavce k tyčovému mixéru Braun MultiQuick si poradia s každou výzvou v kuchyni.

Nadstavec na sekanie a mletie zvládne spracovanie surovín ako mäso či tvrdý syr. Určite musíte mať všestranný nadstavec určený na sekanie, krájanie, strúhanie, krájanie na hranolky i rezance. Ďalší nadstavec nakrája, napríklad napríklad zeleninu na dokonale rovnaké kocky. Mixovacia noha premení potraviny do nádherne krémovej konzistencie. Ďalšie nadstavce zvládnu mletie kávy, sekanie ľudu a mnohé ďalšie úkony.

Ušetrí vám fúru času i energie

Možno sú na svete gazdinky, pre ktoré je príprava ingrediencií na varenie psychohygienou. Avšak väčšina bežných smrteľníkov sa snaží varenie zvládnuť s úsporou času i energie, ktoré môžu potom venovať rodine či priateľom.

Ponorný mixér Braun MultiQuick disponuje technológiou aktívnych čepelí ActiveBlade. Tie si poradia aj s najtvrdšími surovinami a vy ušetríte až neuveriteľných 40 percent energie.

Pomôže vám s udržaním poriadku v kuchyni

Koľkokrát sa vám stalo, že ste mixovali smoothie, polievku či pyré a mali ste od jedla zafŕkaný nielen hrniec, ale aj obkladačky a stôl? Zrejme veľakrát. S ponornými mixérmi Braun MultiQuick sa vám to nestane, pretože disponujú technológiou SplashControl. Vďaka nej sa bude poriadok v kuchyni udržiavať s ľahkosťou.

Bude vás verne sprevádzať roky

Značka Braun si dáva záležať na kvalite svojich produktov aj dôkladným testovaním vo všetkých fázach vývoja. To platí aj pre systém ponorných mixérov. Verte, či nie, za obdobie posledných 18 rokov firma vyprodukovala neuveriteľných viac ako 60 miliónov tyčových mixérov.

Parametre, ako výkon, kvalitný motor či ergonomické prevedenie sú zárukou toho, že mixér vám bude verne slúžiť dlhé roky a neprestane vás prekvapovať tým, čo dokáže. 

Must Read

- Reklama -PR článek